Fotorealistické 3d vizualizácie interiéru, exteriéru a produktov. Erik Havčo – 3d vizual.

3D vizualizácia produktov svietidiel v interiéri

3D vizualizácie majú v dnešnom digitálnom svete stále väčší vplyv na nákupné rozhodnutia zákazníkov. Ak ste výrobca alebo predajca osvetlenia, 3D vizualizácie môžu byť vaším tajným zbraňou na zvýšenie konverzií a zaujatie potenciálnych zákazníkov.

1. Čo sú 3D vizualizácie produktov osvetlenia?

3D vizualizácie sú digitálne modely, ktoré umožňujú realistické zobrazenie produktov v rôznych scenároch. V prípade lamp môžete vytvoriť 3D modely rôznych typov lamp a umiestniť ich do rôznych interiérov. Týmto spôsobom môžete ukázať zákazníkom, ako by daná lampa vyzerala vo večernej obývačke, na nočnom stolíku alebo v kancelárii.

2. Výhody 3D vizualizácií produktov lámp a osvetlenia:

  • Realistický náhľad: 3D vizualizácie umožňujú zákazníkom vidieť produkt z rôznych uhlov a v rôznych svetelných podmienkach. To im pomáha lepšie si predstaviť, ako by lampa vyzerala v ich vlastnom interiéri.
  • Farby a materiály: 3D vizualizácie umožňujú presné zobrazenie farieb a materiálov. Zákazníci tak môžu vidieť, aký bude odtieň lampa naživo.
  • Personalizácia: Vďaka 3D vizualizáciám môžete zákazníkom ponúknuť možnosť personalizácie. Môžu si vybrať farbu, veľkosť a iné parametre lampy.
3d vizualizácia produktu lampy

 

3d vizualizácia detská izba s osvetlením

 

3d Vizualizácia stropu s lampou